На уманських дорогах з’явиться асфальт

25 липня 2016, 19:25

AsfaltВ Умані до кінця року планують провести ремонт 11 вулиць. На ці потреби з бюджету міста виділили 1,2 млн грн., - повідомляє "Вечірня Умань" із посиланням на виконком Уманської міської ради.

На ІІ півріччя поточного року, рішенням сесії Уманської міської ради, було додатково виділено 1,2 млн грн на поточний ремонт доріг. Перші у черзі на ремонт - вул. Праці, Тімірязєва, Михайлівська, Радзієвського, Чкалова, пл. Гагаріна, Енергетична, Залізнична та Вокзальна. Також цього року планується виконати капітальний ремонт вулиці Незалежності (від вул. Чехова до Івангородської площі) та вулиці Козацької.

Нагадаємо в Умані з початку року за кошти міського бюджету відремонтовано 4 площі (Соборності, Перемоги, Конституції, Івангородська) та 21 вулиця міста: Садова, Тищика, Незалежності, Європейська, Шевченка, Київська, Визволителів, Довженка, Небесної сотні, Теплична, Заводська, Залізняка, Дерев’янка, Новоуманська, Мазепи, Горького, Велика фонтанна, Грушевського, Успенська, Леваневського, Гонти. Всього відремонтовано 7 220 м. кв. дорожнього покриття на загальну суму 1,9 млн. грн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору