На Уманщині поліція викрила діяльність організованої злочинної групи наркоторговців

23 травня 2017, 16:16

Уманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом незаконного виробництва та інших дій, а також збуту наркотичних засобів, вчинених організованою групою, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Слідством установлено, що житель м. Умань, діючи з корисливих мотивів, у 2016 році створив злочинну групу для незаконного розповсюдження наркотичних засобів на території Черкаської області, зокрема в місцях позбавлення волі.

Наразі встановлено чотирьох осіб, причетних до вчинення вказаного вище злочину. Їм повідомлено про підозру у вчиненні злочину та застосовано заходи забезпечення кримінального провадження, в тому числі стосовно двох підозрюваних обрано запобіжний захід тримання під вартою.

Працівниками правоохоронних органів у ході проведення обшуків виявлено наркотичні засоби, обладнання та інші предмети, які вилучено законом з обігу. Досудове розслідування триває, вживаються заходи щодо встановлення всіх осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення, а також забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.

За вчинене зловмисникам загрожує від 9 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За інформацією прес-служби прокуратури у Черкаській області

Вгору