На Уманщині фактично зірвана шоста хвиля мобілізації

23 липня 2015, 11:53

ато

Як інформують у міськраді Умані, 6-та черга мобілізації в місті й районі фактично зірвана. Про це було повідомлено на нараді з питань виконання мобілізаційних завдань в місті.

Відповідно до Указу Президента України з 19 червня 2015 року розпочато 6-у чергу мобілізації.

Про стан виконання мобілізаційного плану міста доповів виконуючий обов’язки військового комісара Уманського об’єднаного військового комісаріату Володимир Матвієнко. Він зазначив, що план виконання постачання мобілізаційних ресурсів 6-ї хвилі мобілізації по місту і району становить 190 осіб. Станом на 10 липня оповіщенню про призов на військову службу підлягало 850 осіб, прибуло до військкомату – 81 особа (це молоді люди, які отримали повістку особисто), пройшли медкомісію – 31 особа, з них: визнані придатними для служби – 13 осіб, непридатними – 18 осіб. Пішли служити 5 осіб.

Головною причиною такої невтішної ситуації із виконанням мобілізаційного плану, за словами Володимира Матвієнка, є ухиляння призовників від виконання свого громадянського обов’язку, відмова керівників підприємств і навчальних закладів брати на себе відповідальність щодо вручення повісток своїм працівникам або студентам.

 

Коментарі

Вгору