На Уманщині демонструють ялинки, які навіть можна їсти

08 січня 2014, 11:26

Ялинки не тільки «у лісі, ой у темному» народжуються, як розповідає старовинна новорічна пісенька. Їх можна виготовити власноруч, до того ж з будь-якого матеріалу, що під руками знайдеться. В цьому легко переконатися, побувавши на виставці альтернативної ялинки в Уманському педагогічному університеті, інформує "Черкаський край".

Виставку влаштували в рамках Всеукраїнської екологічної акції «Не рубай ялинку», на базі науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта». Готували експонати студенти економічного та природничого-географічного факультетів. А найбільше незвичайних, можна сказати, екзотичних ялинок підготувала випускниця факультету іноземних мов Марина Совгіра. Мета виставки не тільки спроба запобігти зайвим вирубкам дерев, але й формування громадської думки про «ялинкову проблему». Ініціатори виставки виготовили не менше сотні ялинок – і всі різні. Зелені, сріблясті, блакитні, золотисті, білі, навіть помаранчеві і рожеві – просто очі розбігаються. Виявляється, в умілих руках навіть обкладинка старого учнівського зошита чи пластикова пляшка може перетворитись на чарівне новорічне деревце. А ще були на виставці ялинки, які після свята можна… з’їсти.

Виставка альтернативної ялинки в Уманському педагогічному університеті набуває рис традиційної, адже проводиться у виші вже другу зиму. До незвичайних ялинок приходять цілі екскурсії. Після закриття виставки основні експонати передадуть до Уманського дитячого будинку.

Поділитись

Коментарі

Вгору