На Смілянщині виробничники “у складчину” ремонтуватимуть дороги

28 вересня 2015, 08:09

дороги

Виробничники Смілянщини відремонтують дорогу між селами «у складчину», інформують у Черкаській облраді.

Питання здійснення ремонтних робіт на автошляхах Сімлянського району стало предметом обговорення на зустрічі з виробничників Смілянщини з представниками влади.

- На сьогодні влада області перебуває у складному становищі, коли мова йде про ремонт доріг. Ми не маємо ні впливу на Службу автомобільних доріг у питаннях розподілу коштів, ні фінансових ресурсів обласного бюджету на виконання ремонтних робіт. Тож ми звертаємось до вас із проханням допомогти і області, і самим собі, й зініціювати ремонт тих ділянок доріг, що сполучають місцеві населені пункти, в адмінмежах яких ви орендуєте землі чи здійснюєте інші види діяльності, – звернулась до присутніх голова обласної ради Валентина Коваленко та зауважила, що такі ініціативи вже стали непоодиноким явищем і в інших районах області.

Присутні на нараді виробничники Смілянщини одностайно підтримали пропозицію народного депутата Анатолія Семиноги й домовились зібратись коштами з кожного господарства (у розрахунку за кожен гектар оброблювальної землі), залучити напряму підрядну організацію й провести ямковий ремонт ділянки між селами Ротмістрівка й Сердюківка, а якщо вистачить ресурсу – до села Пастирське.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору