На слизькому тротуарі у Черкасах покалічився хлопчик

13 січня 2019, 10:59

Фото: Галини Рижак

Увечері 11 січня у Черкасах в районі алеї Путейка послизнувся і покалічився хлопчик. Про це у Facebook інформує місцева журналістка Галина Рижак, інформує vikka.ua.

Небайдужі викликали "швидку" і до приїзду медиків знаходились поряд із дитиною, підтримали її і зателефонували батькам.

Швидка допомога, яка прибула на виклик, також потрапила у льодову пастку.

- Швидка" тільки з четвертого разу зі свистом і скрипом втрапила в колію з льоду. Усі п’ятеро небайдужих, які були біля дитини, допомагали і переносити хлопчика на ноші, і залишились, поки водій не вирулив із пастки, – каже Галина Рижак.

Жінка зазначає, що взимку із Черкасами трапляється якась біда.

- Дороги наче і прочищені, але якісь вузькі. По зебрі можна ніби перейти, але на тротуари залізти не можливо, ну хоч криголам викликай. Зупинки непридатні для користування. В очікуванні транспорту треба міцно триматись, щоб не зісковзнути під колеса. Стежини ніби є, та йти ними неможливо. Напливи снігу, льоду і всякої мерзоти, сніг, пісок, лід, ковзанка... По спуску Б. Хмельницького наче і можна пройти , але щоб від Шевченка до спуску 30 метрів пройти, то треба бути вправним ковзанярем, суцільна смуга льоду, і при цьому ще вміти швидко вдягати маску чи респіратор, – озвучує свої спостереження черкащанка.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору