На ремонт черкаського театру потрібно понад 140 млн грн

17 лютого 2016, 09:33

1455547809_c6833d081bdf28087d1d4eea2704ef52_930_0_0

Черкаський обласний театр необхідно відремонтувати та реконструювати. Це – одне з важливих завдань обласної влади. На цьому під час засідання архітектурної та містобудівної ради наголосив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко. 

Свого часу було декілька спроб реконструювати обласний музично-драматичний театр. У 2013 році прийняли рішення про реконструкцію будівлі театру в дві черги. У першу чергу, для якої розробили відповідний проектний план, мали відновити фасад, вітражні вікна, утеплити горища, відремонтувати покрівлю, підвали та сходові клітини. До розробки проектної документації другої черги не дійшли.
Після пожежі в театрі, яка сталася в липні минулого року, будівлю необхідно спочатку відремонтувати. Але, разом з тим, варто провести й реконструкцію будівлі, зокрема фасадної частини. На всі ці роботи треба більше 140 млн грн, які найближчим часом мають надійти з державного бюджету після розгляду в Кабінеті Міністрів України.

– Питання реконструкції постало давно, однак зараз воно як ніколи актуальне, – говорить Сергій Овчаренко. – Проект розроблений у 1989 році Борисом Кучером – досить сучасний. Якщо при реконструкції використаємо технології з LED-підсвітки, то отримаємо гарно оздоблену будівлю, яка стане окрасою міста.

Він додав, що роботи з ремонту та реконструкції театру проходитимуть в межах будівлі. Поки що про збільшення його площі мова не йде, оскільки кошти необхідно використовувати раціонально.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Поділитись

Коментарі

Ирина сказав:

140млн.?? а не дешевле за такие деньжища новый построить?? 6 млн. баксюков некуда деть??

Вгору