На рахунок черкаського театру надійшла тисяча гривень із Німеччини

01 листопада 2015, 21:00

1

Актор Черкаського драматичного театру Олександр Гуменний на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» прозвітував про останні два надходження на рахунок Благодійного Фонду «Черкаський театр», пише Прочерк.

«20-го жовтня було перераховано 200 гривень. Благодійник не афішував себе, лише у розділі «призначення» ним був зроблений такий от припис «Дякую, що ви ууу!» Дякую Вам, шановний незнайомцю (чи незнайомко), за те, що саме Ви «УУУ!!!» (у найбільш позитивному сенсі), – жартує Олександр Гуменний. – 23-го жовтня на рахунок Фонду надійшла 1 000 гривень з Німеччини від черкащанки, яка зараз живе й працює у Берліні, і якій не байдуже те, що сталося з нашим театром! У нашому приватному спілкуванні вона написала «...Не треба мене оприлюднювати, я краще на виставу в новому відбудованому театрі прийду, коли на Батьківщину завітаю»... Вибачте, Олено, але я маю оприлюднювати всю інформацію про надходження для того, щоб люди бачили, що:

1. Відправлені кошти прийшли за призначенням.

2. Все стосовно Фонду проходить відкрито та прозоро.

3. Ми щиро вдячні всім, кому небайдужа подальша доля Черкаського театру!

Дякую всім, хто нас підтримує та бажає допомогти у відбудові театральних приміщень!!!

Зараз на рахунку Благодійного Фонду – 15 289 гривень 68 копійок!

Тим, хто хоче допомогти нам відбудувати Черкаський театр імені Шевченка нагадую банківські реквізити:

Отримувач: Благодійна організація «Благодійний фонд «Черкаський театр»

Код ЄДРПОУ: 39938661

Рахунок отримувача: № 26003287821

Банк отримувача: АБ «УКРГАЗБАНК»

МФО: 320478».

Нагадаємо, що на рахунок благодійного фонду «Черкаський театр» (відкритий задля відбудови театру після пожежі 1 липня) двома тижнями раніше було перераховано 85 доларів із міста Шеньчжень (Китай).

Поділитись

Коментарі

Вгору