На один із черкаських нічних клубів вже склали 10 протоколів через порушення карантину

08 листопада 2020, 13:56

фото тематичне

Підф час карантинних заходів на території області працювали 23 поліцейські рейдові групи. Ними перевірено 83 об’єкти господарювання й за результатами складено 15 адміністративних протоколів відповідно ст. 44-3 КУпАП України (Порушення правил щодо карантину людей).

Лише на один і той самий нічний клуб у Черкасах вже склали десять протоколів через порушення карантинних вимог.

До Черкаського відділу поліції на лінію 102 надійшов виклик про те, що в Черкасах функціонує один із кафе-барів, працівниками якого, в період часу з липня по листопад 2020 року, систематично порушуються вимоги щодо встановлення карантинних обмежень. Попри неодноразові попередження, керівництво закладу не робить належних висновків і продовжує порушувати вимоги законодавства. 

За вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група. На час огляду в приміщенні було близько 30 осіб, які не мали засобів індивідуального захисту (масок). Крім того, відстань та дистанція між столами, за якими знаходились відвідувачі, не відповідала вимогам. Відтак було складено 14 адміністративних протоколів за ст. 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей). А також, по даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 КК України

За інформацією пресслужби ГУНП в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору