На нараді в Черкаській ОДА обговорюють стан доріг в області

20 листопада 2019, 17:05

Черкаській ОДА триває перша селекторна нарада із новим головою облдержадміністрації Романом Боднаром. Зокрема, говорять про ремонт доріг та зимове утримання, повідомляє видання "18000".

За словами директора департамент інфраструктури Сергія Чубаня, у 2019 році розмір субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на ремонт доріг місцевого значення становить 536 мільйонів.

За його словами, у 2019 році передбачено ремонт 471 об’єкту, з них роботи завершені на 420, окрім того, розпочато та продовжуються роботи на 36 об’єктах. Департамент інфраструктури Черкаської ОДА профінансував Службу місцевих доріг на 423 мільйони.

Також чиновник повідомив, що було знято кошти з 6 райавтодорів щодо утримання доріг. По цих районах будуть оголошені тендери (йдеться про Драбівський, Корсунь-Шевченківський, Лисянський, Тальнівський, Черкаський, Шполянський райони),

Також Чубань додав, що на зимове експлуатаційне утримання буде спрямовано 200 мільйонів гривень, які розподілять між районами.

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар повідомив, що 26 листопада у адміністрації відбудеться зустріч з проектними організаціями та підрядниками. До них будуть озвучені три вимоги: якість, терміни та гарантії щодо виконання робіт.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору