На Митниці у Черкасах реконструюватимуть вулицю до набережної за 40 мільйонів

16 травня 2025, 09:18

Черкаська міська рада оголосила тендер на реконструкцію вулиці Козацької від Героїв Дніпра до набережної вартістю 41,3 мільйона гривень.

Інформація про це розміщена на порталі “Прозорро”, пише 18000.

Аукціон має відбутися 27 травня. Майбутній підрядник повинен виконати роботи до кінця 2026 року.

Згідно з техзавданням, підрядник має використати більше 2 тисяч тонн різних видів асфальту і укласти майже 3,5 тисячі квадратних метрів плитки білого та теракотового відтінків.

– Будемо робити там, де продовження вулиці Козацької вздовж набережної до Дніпра. Робимо це з метою розвитку набережної для її подальшого набережної. Вона матиме дві смуги руху, подвійний тротуар, кільцевий рух, парковку, велодоріжку, зону відпочинку, – розповідає директор департаменту архітектури Артур Савін.

За його словами, частина фінансування, що передбачена на цей рік – 27 мільйонів гривень.

Нагадаємо, вулицю Героїв Дніпра у Черкасах реконструювали у кілька черг у 2017-2019 роках. Зокрема, роботи проводили на ділянці від вулиці Сержанта Смірнова до Козацької. Договір майже на 42 мільйони гривень тоді уклали із ПП “Дорстрой”. В подальшому замовник уклав із підрядником ще одну угоду на ту ж ділянку на 20 мільйонів гривень у 2018 році.

Окрім того, далі підписували договори на ремонт вулиці Жужоми, що сполучає Героїв Дніпра із колишньою вулицею Гагаріна, у 2020 році за 25 мільйонів. А також на ремонт вулиці Гагаріна у 2023 році за 179 мільйонів гривень.

Усі роботи на дорогах Митниці виконує приватне підприємство “Дорстрой” – один з найбільших дорожніх підрядників Черкащини. Фірма належить Роберту Григоряну і має угод із департаментом архітектури на майже мільярд гривень.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору