На Митниці демонтували наливайку, яку встигли перетворити на притон для пияк

23 листопада 2016, 23:46

15152393_1905415859687276_1162618355_o-1024x765

Управління інспектування розпочало роботу по демонтажу незаконних тимчасових споруд у Черкасах. Сьогодні за весь рік демонтували перший незаконний кіоск, який вже тривалий час стояв поблизу Річкового вокзалу. За ці роки біля нього встигли облаштувати “притон” місцеві пияки та безхатьки, пише Інфоміст.

Це пов’язано з тим, що так звана “муніципальна інспекція” стала відокремленою структурою, – переконаний начальник управління інспектування Олександр Давиденко.

Нагадаємо, на останній сесії управлінню інспектування міста рада виділила 200 тис грн для демонтажу незаконних бордів та кіосків.

– Нарешті ми почали демонтажні роботи, до нового року плануємо ці кошти використати в повній мірі і навести хоча б мінімально порядок. Є в планах демонтувати близько 50 незаконних рекламних конструкцій і близько 30 тимчасових споруд. У цьому році не демонтували жодного МАФу, не було ані фінансової, ані технічної можливості, – коментує Давиденко.

Власника цієї тимчасової споруди так і не знайшли, на запрошення він не відгукувався, а сам об’єкт тривалий час був зачинений. Тож супротиву при демонтажних роботах не виявилося.

Зате, каже Давиденко, до працівників інспекції вже виходили мешканці сусідньої багатоповерхівки, які дякували за наведення порядку.

Скільки обійдеться демонтаж саме цього кіоску, по закінченню робіт повідомить підрядник.

– Якщо кіоск можна погрузити на кран і відвезти – це одна ціна, якщо потрібні додаткові роботи – інша. Як у цьому випадку він забетонований, великий, важкий, то його просто розріжуть на шматки. На це доведеться витратити цілий день, – додає Олександр Давиденко.

Почерговість демонтажу визначають згідно рішень виконкому Черкаської міськради, при цьому зважають на технічні можливості.

Загалом до кінця року всі кошти на демонтаж планують освоїти, разом з тим позбавивши місто від самовільно встановленого залізяччя.

Власники ж до таких дій міської влади ставляться по-різному: хтось приходить із мітингами, із технікою, аби здійснити демонтаж раніше за інспекторів, а хтось спрацьовує на випередження та прибирає незаконну споруду раніше.

Демонтовані ТС передають підряднику на зберігання, власник має право забрати своє майно. Однак, перед цим він має довести, що саме він є його розпорядником, та разом з тим оплатити демонтаж і кошти за зберігання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору