На Маньківщині виявили фінпорушень на понад мільйон гривень

24 травня 2015, 19:07

ревізія

Держфінінспекція в Черкаській області виявила втрат на понад 1 млн грн під час комплексної ревізії місцевих бюджетів на території Маньківського району.

В рамках комплексної ревізії контролем було охоплено 7 установ: Маньківська райдержадміністрація; фінансове управління Маньківської РДА; Маньківська центральна районна лікарня; КП «Комунальник-М»; управління Державної казначейської служби України в Маньківському районі; Буцька та Маньківська селищні ради.

Ревізією виявлено зайве нарахування та виплату заробітної плати на суму 269 тис. грн, на яку зайво нараховано та сплачено внески до державних цільових фондів на загальну суму понад 99 тис. грн.

Окрім цього, внаслідок завищення потреби у бюджетних коштах, з районного бюджету було зайво виділено кошти 2 установам на загальну суму понад 96 тис. грн. та в 3 випадках не за цільовим призначенням використано бюджетні кошти на суму понад 245 тис. грн.

Виявлено також списання пального за завищеними нормами та зайво сплачені компослуги в 2 установах району на суму понад 115 тис. грн.

Встановлені факти оплати завищеної вартості та обсягу виконаних робіт в 4 підконтрольних установах на загальну суму понад 105 тис. грн.

За вчинені бюджетні правопорушення застосовано 11 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та в 1 випадку призупинено бюджетні асигнування.

Відносно 30 посадових осіб складені протоколи про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано УМВС України у Черкаській області, органи прокуратури, Управління Служби безпеки України в Черкаській області та матеріали 2 ревізій передано до правоохоронних органів, - повідомили у прес-службі ДФІ в Черкаській області.

Поділитись

Коментарі

Вгору