На Корсунщині жінок навчали успішності

04 квітня 2018, 08:10

З метою підвищення конкурентоспроможності жінок на сучасному ринку праці, сприяння їх працевлаштування та надання психологічної підтримки у Корсунь-Шевченківському районному центрі зайнятості було проведено тренінг «Успішна жінка». Участь у заході взяли 16 безробітних жінок, яким тривалий час не вдається знайти підходящу роботу.

На зустріч було запрошено практичного психолога та громадського діяча Володимира Зініченка. Відповідаючи на запитання: «Що потрібно жінці для успіху?», учасниці тренінгу говорили про те, що сучасна жінка прагне мати достойну роботу, освіту та намагається це все поєднувати із материнством та  сім’єю.

Під час заходу психолог проводив різноманітні вправи з метою виявлення індивідуальних психологічних особливостей кожної учасниці, пропонував завдання які допомагають підвищувати впевненість у собі. Всі присутні одержали задоволення від спілкування та здобули корисну інформацію щодо успішної реалізації свого професійного потенціалу.

Також у Корсунь-Шевченківському районному центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями на тему: «Важливість дотримання законодавства про працю та зайнятість-гендерні аспекти. Держані гарантії щодо оплати праці» за участю  головного державного інспектора праці Управління держпраці в Черкас.обл. Слинька А.М.

За повідомленням відділу організації профорієнтації ОЦЗ.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору