На Корсунщині поховали героя-десантника

31 липня 2014, 09:16

У середу, 30 липня, в місті Корсуні-Шевченківському простилися з 21-річним Сергієм Білоушенком, який загинув в зоні АТО на Сході України.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Сотні містян, жителів району, друзів, представники обласної та місцевої влади, бойові товариші юнака прийшли провести його в останню путь.

В 2011 році Сергій пішов служити за контрактом. Ніс службу в 95-й Житомирській аеромобільній бригаді, був єдиним сином у матері, яка його виховувала без батька.

Загинув десантник 27 липня під час обстрілу поблизу міста Торез Донецької області.

 

Після того, як тіло бійця відспівали в церкві, провели мітинг, труну Сергія пронесли жалобною ходою вулицями міста. Дорогою лунало: «Слава Україні!», «Героям Слава!», «Герої не вмирають!», «Україна понад усе!».

На траурній церемонії були присутні голова обласної ради Валентина Коваленко та керівник апарату обласної державної адміністрації Юрій Сушко. Валентина Михайлівна закликала всіх, хто прийшов віддати шану загиблому, бути мужніми та гуртуватись навколо спільного лиха, об’єднувати зусилля, долучатись до наших військових, що сьогодні стоять на передовій, підтримувати морально та матеріально сім’ї полеглих бійців. Також обласне керівництво вручило рідним Сергія присвоєну йому посмертно Почесну відзнаку «За заслуги перед Черкащиною».

Поділитись

Коментарі

Вгору