На капремонт мереж зливової каналізації у Черкасах передбачили 5 мільйонів

21 червня 2016, 09:24

10904

Капітальний ремонт доріг, де замовником виступає Департамент житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, проводиться одночасно з ремонтом зливової каналізації на цій ділянці. Як інформують у мерії, це роблять для забезпечення належного водовідведення та продовження терміну експлуатації дорожнього покриття, пише Діловий регіон.

Загалом, на капітальний ремонт мереж зливової каналізації в бюджеті 2016 року передбачено 5 млн.грн. На сьогодні проводяться роботи з капітального ремонту мереж від накопичувального басейну по вул.Олени Теліги (Конєва) для запобігання підтоплення 5-ї поліклініки і вул. 30 років Перемоги та розпочато роботи по вул. Грушевського (Котовського) для забезпечення відводу води з перехрестя з вул.Одеська.

Загалом бюджетом міста на 2016 рік по Департаменту ЖКК передбачено 120 млн.грн видатків на проведення робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, з яких 31 млн грн. – на проведення поточного ремонту, а 89 млн. грн. – на проведення капітального ремонту та реконструкції.

Коментарі

Вгору