На Городищенському сміттєзвалищі “небайдужі” розібрали комунальний бульдозер (фото)

22 грудня 2020, 19:47

На сміттєзвалище в Городищі, що на Черкащині, викидають не лише великогабаритне сміття, а й невикористаний асфальт і... робочий комунальний бульдозер. Таку знахідку виявив директор заповідника "Трипільська культура".

Директор історико-культурного заповідника "Трипільська культура" Олександр Назаров розповідає, що сміттєзвалище нагадує "пам'ятник безгосподарності".

- Городищенське сміттєзвалище живе саме по собі. Купи бетону з мосту, здертий старий асфальт, купа свіжого чомусь не використаного асфальту. А "вишенька" на цьому "торті" - бульдозер, який уже місяць стоїть без діла, і який почали потихеньку розбирати. Наразі відсутній лівий гідроциліндр підйомника ножа і генератор, - розповідає Олександр Назаров.

Після звернення активістів до поліції господар бульдозера знайшовся- ним виявилося міське КП "Комунальник".

- Кажуть, що зараз працівники гасають у пошуках запчастин, щоб відремонтувати бульдозер. Хоча сміття там вже зібралося стільки, що хтозна, чи він впорається, - каже директор заповідника.

Безхатьки, які живуть поблизу сміттєзвалища, кажуть, що міський голова Городища Володимир Мирошник близько тижня вже приїжджав дивитися на "знахідку".

- Він подивувався з приводу демонтажу вагончика і сказав людям, що бульдозер заберуть до "Комунальника". Після того ніхто не приїжджав, - переказує Олександр Назаров.

У комунальному підприємстві "Комунальник" журналістам "Про все" пояснюють: прибирати не збираються.

- Бульдозер уже в нормальному стані, його полагодили і завтра будемо горнути сміття. Декілька деталей із нього зняли, але зараз все на місці. Він стоїть на сміттєзвалищі тому, що там працює. Це ж сміттєзвалище, а ми горнемо сміття кожного дня. І просто лишаємо бульдозер там, бо куди його діти? Платформи немає, - розповідають у комунальному підприємстві.

У "Комунальнику" наголошують, що поліція вже знайшла тих, хто поцупив із бульдозера деталі.

- Просто безхатьки не поділили територію і почали розбирати бульдозер. Боремось як можемо, але на сміттєзвалищі техніка залишиться, там вона й зимуватиме. Більш актуальне питання охорони бульдозера - з цим будемо щось вирішувати, - кажуть у підприємстві.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору