На двох незаконних заправках у Черкасах вилучили пальне

19 квітня 2019, 21:24

На двох незаконних заправках у Черкасах вилучили пальне

Дві незаконні АЗС виявили в обласному центрі співробітники податкової поліції головного управління ДФС у Черкаській області. Також працівники вилучили велику партію підакцизних товарів. 

У межах проведення операції «Акциз-2019» було встановлено місцеве підприємство, яке здійснювало на двох власних АЗС у місті Черкаси зберігання і реалізацію пально-мастильних матеріалів (дизельне пальне, бензин, скраплений газ) без необхідних дозвільних документів.

Такими діями підприємство порушило вимоги ст. 3 та ст. 4 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

На двох незаконних заправках у Черкасах вилучили пальне

За результатами оглядів, проведених на вказаних автозаправних станціях, з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання більше, ніж 15 тонн бензину марки А-92, майже 20 тонн бензину марки А- 95, більше, ніж 28 тонн дизельного пального та понад 13 тонн скрапленого газу загальною орієнтовною вартістю майже два млн грн.

Стосовно директора вказаного підприємства складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст. 164 КУпАП.

За інформацією прес-служби ДФС у Черкаській області

Читайте такожНа Черкащині чоловік скоїв збройне пограбування заправки.

Поділитись

Коментарі

Гена сказав:

Ну все, менти тепер можуть не заправляця)))))))))) ,не вилили ж його))))

Вгору