На Дніпровській водоочисній станції – масштабна модернізація

22 липня 2015, 07:31

2015-07-21

Утеплення фасадів будівель, реконструкція котельні, ремонт насосних станцій, блоку очисних споруд та реагентного господарства. На Дніпровській водоочисній станції "Черкасиводоканалу" продовжують розпочату ще наприкінці червня модернізацію споруд цеху, щоб ті стали енергоефективними.

Про це повідомляють у КП "Черкасиводоканал".

Як повідомляє керівництво цеху ДВС, на сьогодні стовідсотково виконано роботи із утеплення фасадів гасіїв гідроудару, а також замінено покрівлі та віконні блоки гасіїв та прохідної цеху. Вже на 50 % відремонтовано насосну станцію ІІ-го підйому. Вона вже має нові склопакети й "чекає" своєї черги на утеплення.

Майже завершено роботи із реконструкції реагентного господарства для впровадження нового реагента (сульфату амонію): відремонтовано приміщення із заміною стелі та підлоги, встановлено вікна, змонтовано новітнє обладнання.

Водночас, водоканалівці взялися за модернізацію старої котельні. Провели заміну вікон та покрівлі, встановили нові дефлектори, змонтували фундамент для нових котлів та обладнання. Інженер-механік цеху ДВС Віктор Ващишин переконаний, оскільки нові котли одні із найекономніших та найефективніших, це дасть можливість у рази зменшити використання твердого палива на власні потреби цеху.

Виконання таких масштабних робіт, спрямованих на енергозбереження стало можливим завдяки інвестиційній програмі. Ремонт і реконструкція триватимуть до осені.

Коментарі

Вгору