На Чигиринщині оголосили конкурс на кращу публікацію про пенсіонерів

14 серпня 2017, 18:57

Чигиринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Черкаської області оголошує конкурс на кращу публікацію про пенсіонера "Пенсіонери різні" до Дня Незалежності України серед жителів Чигиринського та Кам’янського районів, інформує "Вмісті".

Участь у конкурсі може взяти будь-який житель регіону, який надішле текст матеріалу (з темою листа "Публікація про пенсіонера") на адресу управління Фонду:

Чигиринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Черкаської області E-mail: 2333@ck.pfu.gov.ua

Номінації конкурсу:

– "Кращий портретний нарис";

– "Краще інтерв'ю".

Матеріал переможця першого етапу конкурсу буде опубліковано в місцевих засобах масової інформації, а переможець другого етапу конкурсу отримає подарунок.

Правила участі в конкурсі:

1. Учасник конкурсу має надіслати текст матеріалу розміром від 2 до 4 сторінок у текстовому редакторі Word, шрифт Times New Roman, кегль – 14, міжрядковий інтервал – 1, з темою листа "Публікація про пенсіонера" та фото пенсіонера в зменшеному розмірі – не більше, ніж 2 Мб, в форматі JPEG. B електронному листі, окрім тексту самого матеріалу та фото пенсіонера, має бути текстовий файл із такою інформацією:

– П. І. Б. учасника, вік;

– контактний телефон та адреса електронної пошти.

2. Переможців визначають організатори конкурсу.

3. У конкурсі беруть участь матеріали, створені самостійно, а не тексти з Інтернету.

5. Від одного учасника приймається один матеріал.

6. Учасник конкурсу погоджується, що його матеріал може бути надруковано в будь-якому регіональному виданні чи розміщено на будь-якому інтернет-порталі без виплати винагороди.

7. У випадку виникнення претензій з боку третіх осіб стосовно робіт, надісланих на конкурс, учасник зобов’язується урегулювати їх своїми силами. Учасники конкурсу є відповідальними за порушення авторських прав і прав третіх осіб.

Конкурс триватиме до 18 серпня. Переможці візьмуть участь у другому етапі конкурсу, який проведе Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору