На Чорнобаївщині діти продовжують ходити до школи попри рекомендації з області

27 грудня 2016, 10:13

385219151

Жителі Чорнобаївщини стурбовані тим, що у більшості шкіл району продовжується навчання попри заборону обласної адміністрації, пише Прочерк.

- Нас цікавить, чому Чорнобаївські школи не закривають на карантин і проводять Новорічні ранки. Чи здоров'я наших дітей обласний відділ не цікавить, можливо треба писати у міністерство освіти?, - скаржаться батьки.

В обласному управлінні освіти і науки пояснили, що до кожного району направлено рекомендації щодо припинення навчального процесу і порадили звертатись в районний відділ освіти.

Як пояснив головний спеціаліст відділу освіти Чорнобаївської РДА Микола Командіренко, в районі дійсно більшість шкіл продовжують функціонувати.

- Ми знаємо про рішення комісії, знаємо,що рекомендовано припиняти навчальний процес, якщо захворюваність перевищує допустимий поріг. У 2 навчальних закладах припинено навчання, масові заходи не проводяться. Але більшість шкіл функціонує, адже перевищення порогу захворюваності там немає. Ми слідкуємо за цим, - сказав спеціаліст відділу освіти.

Він також додав, що жодних скарг від батьків до відділу не надходило.

Нагадаємо, з 22 грудня і до кінця року в навчальних закладах Черкащини призупинили навчальний процес.

Поділитись

Коментарі

Вгору