На Чорнобаївщини жінка незаконно привласнила землі Національного природного парку

21 травня 2024, 15:38

У травні рішенням Чорнобаївського районного суду повністю задоволено позов Золотоніської окружної прокуратури про повернення до природно-заповідного фонду земельної ділянки вартістю майже 7 млн грн.

Прокурори встановили, що рішенням Великобурімської сільради у липні 2012 року в порушення вимог чинного законодавства затверджено технічну документацію та надано у приватну власність місцевій жительці земельну ділянку площею майже 0,2 га для ведення особистого селянського господарства в межах територій об’єкту природно-заповідного фонду. Згодом жінка зареєструвала право власності на ці землі.

Виявлені порушення стали підставою для звернення прокурора із відповідним позовом до суду з вимогами усунення перешкод Черкаській ОВА та Національному природному парку «Нижньосульський» у користуванні та розпорядженні земельною ділянкою, скасування державної реєстрації приватного права та внесення змін до реєстрів щодо її цільового призначення.

Наразі прокурор у суді довів наявність виявлених порушень закону.

Нагадаємо, що за останні два роки це вже сьоме рішення суду про задоволення позовів органів прокуратури Черкащини за фактами незаконного розпорядження землями Національного природного парку «Нижньосульський» площею понад 10 га вартістю 63 млн грн.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору