На Чорнобаївщині та Монастирищині відбудовують басейни

29 листопада 2019, 19:32

Хід реконструкції басейнів у Чорнобаї та Монастирищі проінспектував начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський. Відбудовують ці об’єкти коштом субвенції Мінмолодьспорту у співфінансуванні з місцевих та обласного бюджетів.

У березні Кабінет Міністрів України затвердив дві постанови про Порядок використання коштів на будівництво палаців спорту та басейнів. Для отримання субвенції виконавчі органи рад мали подати Мінмолодьспорту пропозиції щодо включення об’єкту інфраструктури до переліку об’єктів, на які планується спрямувати субвенцію.

Загалом на розгляд комісії з 24 областей подали 28 проектів. Із них відібрали 14. Серед них – і проект реконструкції басейну в смт. Чорнобай.

Проект передбачає ремонт конструкцій покрівлі, утеплення фасаду та покрівлі, впровадження альтернативних джерел електроенергії, демонтаж існуючого та монтаж  нового обладнання і трубопроводів чаші басейну, оздоблення стін, стелі, підлоги та облаштування умов для людей із обмеженими фізичними можливостями.

Водночас, із липня цього року  в Монастирищі також здійснюється капітальний ремонт спортивного басейну. Роботи фінансуються з обласного бюджету у розмірі понад 4 мільйони гривень, Міністерства культури, молоді та спорту у розмірі 10 млн грн та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в розмірі 4,2 млн грн.

– Наразі у спорткомплексі, де функціонуватиме басейн, вже завершили 80 % будівельних робіт, – каже Максим Зеленський.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору