На черкаських зупинках молодики грабували студентів (фото)

29 травня 2015, 17:30

1-ноутбук-украл-вор-компьютер

Протягом травня до чергової частини Соснівського районного відділу міліції надійшло ряд заяв від студентів навчальних вузів міста Черкас про пограбування. Грабіжки відбувалися на зупинках громадського транспорту біля місцевих вузів. Грабіжник відбирав у жертв ноутбуки та швидко тікав вулицями міста. Про це інформує прес-служба міліції області.

PM877image001

Проаналізувавши заяви потерпілих та зібрані матеріали, працівники міліції прийшли до висновку, що до серій грабежів, причетна одна й таж сама особа. Орієнтування розшукуваної особи було надано всім співробітникам місцевої міліції.

Грабіжника затримав співробітник патрульної служби, який перебував у відпустці та приїхав до міста у власних справах. Правоохоронець побачив двох чоловіків, які бігли містом. Один з них кричав, що його пограбували та просив допомоги. Міліціонер кинувся навздогін та затримав втікача на одній із вулиць міста. Як з’ясувалося в подальшому, це був той самий грабіжник, якого розшукували за пограбування студентів.

PM180image002

Зловмисник зізнався у скоєнні восьми кримінальних правопорушень. Також розповів, що решту грабежів скоював спільно з двома товаришами 96-го та 97-го року народження. Пояснив, що в такий спосіб заробляв на прожиття та розваги.

PM405image003

За фактами пограбувань слідчим відділом Соснівського районного відділу міліції проводиться розслідування ряду кримінальних проваджень, які відкриті за частиною 2 статті 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років. Зловмисники заарештовані.

PM387image004

Поділитись

Коментарі

Вгору