На черкаських вулицях з’являться екологічні лави та столи

14 червня 2015, 16:10

Snapshot-3-13.06.2015-16-08

Активна молодь взялась безкоштовно облаштовувати місто екологічними лавочками, стільцями і столиками.  Все це з метою підвищення рівня соціальної відповідальності черкасців й  створення «громадського простору», де кожен може  власноруч зробити щось корисне для себе, оточуючих та рідного міста.

Про це інформує прес-служба КП "Дирекція парків".

«Ми хочемо зібрати людей, які хотіли б зробити щось корисне для міста,  класне,  прикольне і важливе. У  Черкасах є багато необжитої  території  А от якби там поставити декілька лавочок й  столик, то там би вже сиділи люди, спілкувалися і відпочивали,» – каже ініціатор проекту Іван Подолян.

У парку, поряд із літнім кінотеатром, відбулось перша зустріч волонтерів «Майстерні вуличних меблів». Чоловіки, жінки і , навіть, дітвора взяли інструменти і почали творити. Матеріали для роботи (піддони) допоміг знайти та привезти директор КП “Дирекція парків” Микола Бондаренко.

«Класно, що парки оживають. В них з’являється маса нових проектів, цікавих активних зон, місць відпочинку, де будь-який відвідувач парку може зайнятись чимось цікавим чи просто відпочити. Це те, чого я прагну: наповнити парки подіями і людьми,» – зауважив керівник КП.

Все, що виготовили протягом кільком годин  автори могли забрати додому чи ж залишити у парку, для загального користування. Відтак, створити ще одне затишне місце для відпочинку.

«Таким чином підвищується «соціальний капітал». Тобто,  місто просто оживає. Люди не бояться виходити на вулицю і відчувають свою відповідальність. Бо коли ти цю лавку зробив сам, і поставив у себе у дворі, то ти за неї відповідаєш  і відчуваєш, що це місто дійсно твоє,» – розповідає співорганізатор «Майстерні вуличних меблів» Даша Мирошніченко.

У планах активістів зробити  зустрічі «Майстерні вуличних меблів» регулярними і взятись за масштабні проекти облаштування Черкас.

Поділитись

Коментарі

Вгору