У 2014 році дещо знизилася кількість нещасних випадків на виробництві. Хоча 43 травмованих працівника все ж засвідчують, що не все зроблено для уникнення каліцтва на підприємствах.
"У ряді районів спостерігається зменшення виробничого травматизмі. Це, зокрема, Драбівський, Звенигородський, Шполянський, Черкаський та інші райони. Проаналізувавши причини нещасних випадків, можна сказати, що основною причиною травмування залишається людський фактор. У першу чергу це недоліки в організації охорони праці на підприємствах з боку роботодавців та нехтування самими працюючими особистою безпекою", – інформують у департаменті соціального захисту населення ОДА.
З метою рівномірного зниження виробничого травматизму державними інспекторами територіального управління було проведено за 9 місяців 2014 року більше 1000 перевірок об’єктів та 232 суб’єктів господарювання. При цьому виявлено 7396 порушень нормативно-правових актів з питань охорони праці.
Що стосується використання газу в побуті, то упродовж 2014 року зафіксовано 3 нещасні випадки на території Черкаської області.
Щоб запобігти травмуванню при використанні газових приладів постійно ведеться роз’яснювальна робота через засоби масової інформації, в освітніх закладах, проводяться інструктажі мешканцям квартир, а також за графіками відбуваються тренувальні заняття з бригадами аварійно-диспетчерських служб.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram