На Черкащині збирають кошти на лікування жінки, яка отримала 20 % опіків тіла

06 грудня 2018, 11:51

На Черкащині збирають кошти на лікування жінки, яка отримала 20 % опіків тіла

Жахлива пригода трапилася з уманчанкою Світланою Сергієнко: під час приготування їжі жінка не помітила, як на ній зайнявся рукав кофти. В результаті вона отримала опіки з ураженням 20% тіла, повідомляє "Громадське Умань".

Як розповідає Олена, дочка Світлани, подія трапилася 4 листопада. Жінка поралася на кухні і випадково підпалила рукав свого одягу, але самотужки приборкати стихію вона не змогла, оскільки після перенесеного інсульту права рука не працює. Поки син, який проживає з матір’ю, поквапився їй допомогти, вже було пізно.

У тяжкому стані Світлану доставили до міської лікарні. Коли криза минула, її терміново переправили до опікового центру міста Черкаси. Тепер на жінку чекає тривале лікування, вартісні операції та реабілітація. Звісно, це все супроводжуватиметься значними фінансовими витратами.

Родина не має змоги самостійно впоратися, вже сьогодні рідні мусили шукати підтримки у небайдужих, щоб покрити хоча б елементарні витрати, а їм потрібно ще й мати кошти, аби оплатити операції з пересадки 20% ураженої шкіри.

- Велике прохання допомогти сім‘ї врятувати маму! Допоможіть, хто чим може, – звертається до небайдужих дочка постраждалої Олена.

Карта отримувача
4149 4391 0803 1018 Олена Сергієнко.

Телефон: (063)-207-38-11.

На Черкащині збирають кошти на лікування жінки, яка отримала 20 % опіків тіла

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору