На Черкащині затримали браконьєра, який виловив майже 300 кг риби

03 грудня 2018, 10:45

На Черкащині затримали браконьєра, який виловив майже 300 кг риби

У п'ятницю, 30 листопада, на Кременчуцькому водосховищі поблизу с. Тубільці Черкаського району було затримано браконьєра, який виловив майже 300 кг риби. Загальна вартість збитків, завданих рибному господарству України, становить 37 тис. 621 грн.

Чоловік виловив рибу таких видів: сом - 86 шт., товстолоб – 1 шт., лящ – 3 шт., сазан – 1 шт. 

На Черкащині затримали браконьєра, який виловив майже 300 кг риби

На правопорушника було складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Зазначимо, що порушення правил рибальства тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої і на посадових осіб — від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.

На місце скоєння правопорушення було викликано працівників слідчо-оперативної групи Черкаського ВП ГУНП в Черкаській області для проведення слідчих дій. Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

За інформацією прес-служби Черкаського рибоохоронного патруля

Вгору