На Черкащині застосували червоний графік відключень світла

24 листопада 2022, 10:17

Сьогодні, 24 листопада, з 10:00 на Черкащині застосовані спеціальні графіки аварійних відключень в повному обсязі. Ці графіки застосовуються без попередження.

Про це повідомляють у пресслужбі ПАТ "Черкасиобленерго".

- Просимо зберігати спокій, енергетики роблять усе можливе для якнайшвидшої стабілізації у електромережі та відновлення електроживлення, - йдеться у повідомленні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

О.І. :

Мені одній здається, що в Черкасах ніяких “графіків” насправді не існує, а просто ОДНІ і ті ж самі будинки знеструмлюють коли заманеться. Інші ж тижнями тихенько собі світяться веселим сяйвом серед темряви поза всіляких там черг. Хто за таку “справедливість” має відповісти? Закликаю всіх небайдужих інформувати владу про наші черкаські ноу-хау з указанням конкретних адрес для перевірки.

Іван Мазепа :

Так, все з цими графіками на папері зрозуміло, а насправді одні сидять зовсім без світла, а інші як новорічні ялинки. Наприклад, живемо в районі “Д”,гаразд вчора була надзвичайна ситуація відрубили майже всіх, в нас не було світла з 14:00 до 03:40,потім включили до 8:00.Потім не було з 8:00 до 12:00,потім знову відключили з 15:00 до 21:40.В цей же самий час сусідні будинки взагалі не відключали. Ми не ниємо, знаємо про ситуацію в країні, та якось несправедливо на вигляд. І не треба зразу писати про Київ, що вони взагалі без світла. Говоримо конкретно про наше місто. В нас і не тільки є малі діти, які ходять і до школи і до садочка, вирішуйте по справедливості, а не по підкилимових домовленостях.

Вгору