На Черкащині заборгованість із зарплатні зменшилась на 20 млн гривень

19 вересня 2019, 09:05

Із початку цього року заборгованої заробітної плати в області стало менше на 21,5 млн грн (на 36,7 %) і на початок серпня вона становила 37 млн грн. Про це повідомив під час проведеного в ОДА чергового засідання комісії з питань погашення заборгованої зарплатні та інших соціальних виплат директор Департаменту соціального захисту населення обласної адміністрації Руслан Чикало. Він зауважив, що, за інформацією Управління Держпраці в області, у ході перевірок інспектори праці виявили заборгованість на підприємствах, які не звітують в органи статистики.

– Враховуючи, що стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати перебуває на особливому контролі як відповідальних органів, так й органів виконавчої влади, Управління Держпраці запропонували заслухати керівників саме таких підприємств, – зауважив чиновник.

Так, заслухали керівників та арбітражних керуючих ДП «Зета» ПрАТ «Черкаський приладобудівний завод», АТ «Черкаський приладобудівний завод», ПрАТ «Черкасирибгосп», КП «Придніпровська СУБ.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору