На Черкащині з’явились 42 нових офіцери ЗСУ

07 грудня 2019, 12:32

Це вже другий випуск кафедри військової підготовки в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, який отримав офіцерські звання, - інформують у навчальному закладі.

Практичні заняття допомогли студентам успішно скласти підсумкові державні іспити та здобути військову спеціальність. Після складання Присяги наказом Міністра оборони України їм було надано первинне військове звання «Молодший лейтенант запасу».

– Кафедра військової підготовки ЧНУ готує офіцерів, і ця справа, яку ми робимо разом, заслуговує поваги, – зазначив військовий комісар Черкаської області Євгеній Курбет. - Важливо й те, що в університеті організований потужний волонтерський рух. Щира подяка і низький уклін вам за те, що підтримуєте наші Збройні Сили.

За два роки навчання в Черкаському національному студенти опанували стройові прийоми та Статути Збройних Сил України, тактичні прийоми ведення бойових дій, вивчили новітні зразки військової техніки та зброї, навчилися працювати з особовим складом військового підрозділу. Випускники кафедри військової підготовки мали змогу під час польових виїздів удосконалювати свої навички з вогневої підготовки, топографії, експлуатації бронетанкової техніки та озброєння, військової психології.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору