На Черкащині вже готуються до майбутніх Олімпійських ігор

25 листопада 2019, 16:24

На Черкащині обговорили стан справ в галузі фізичної культури і спорту та окреслили перспективи розвитку спортивної сфери на 2020 рік.

Нараду із представниками обласних осередків фізкультурно-спортивних товариств, федерацій із видів спорту, обласного центру «Спорт для всіх», інваспорту провели голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар та голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний. Участь у зустрічі взяли й представники відділення НОК України в Черкаській області.

Учасники наради порушили низку проблемних питань. Зокрема, говорили про підготовку до Олімпійських ігор, які відбудуться вже зовсім скоро, підвищення кількості стипендій для спортсменів, створення резервного фонду, із якого б фінансувалися нагальні потреби спортсменів-переможців, поліпшення інфраструктури, збільшення кількості басейнів тощо. Також озвучили керівництву області пропозиції щодо розвитку спорту на Черкащині.

«Для нас серед пріоритетів у галузі спорту – це залучення дітей. Тож працюємо над покращенням інфраструктури, турбуємося про оплату праці тренерів. Наші спільні зусилля маємо спрямовувати на залучення державних і спонсорських коштів та розробку перспективних проектів», – відзначив Роман Бондар.

Голова Черкаської ОДА разом із головою обласної ради відзначили спільними грамотами кращих спортсменів та тренерів Черкащини.

За інформацією відділення НОК у Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору