На Черкащині визначено кращих спортсменів жовтня

09 листопада 2018, 08:57

На Черкащині визначено кращих спортсменів жовтня

За підсумками минулого спортивного місяця за версією ВНОК України в Черкаській області одразу двоє спортсменів було визначено кращими спортсменами місяця жовтня. Назар Чепурний та Іван Тищенко відстоювали спортивну честь України та здобули нагороди змагань ІІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор, що відбувались з 6 до 18 жовтня у м. Буенос-Айресі (Аргентина).

У змаганнях з гімнастики спортивної черкаський гімнаст Назар Чепурний виборов “золото” у складі команди ”Тім Сімона Байлз” та здобув “срібло” в опорному стрибку. На вільних вправах та на паралельних брусах Назар Чепурний здобув четверті місця, та шосте місце з гімнастичного багатоборства. Підготувала спортсмена тренер Ірина Надюк.

Іван Тищенко у змаганнях з академічного веслування серед юнаків став чемпіоном ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018. Підготував спортсмена тренер Михайло Гуленко.

Під час розгляду експертної комісії із визначення кращого спортсмена жовтня начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський за вагомий внесок у розвиток спортивної галузі Черкащини та пропагування здорового способу життя відзначив голову громадської організації “Національний олімпійський комітет України в Черкаській області” Андрія Більду почесною грамотою.

За інформацією Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

Вгору