На Черкащині відзначили День кар’єри

26 травня 2019, 08:02

23 травня в Черкаському державному технологічному університеті відбувся День кар’єри Європейського Союзу. Захід проходив в межах проекту  «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж Європейського Союзу в Україні» за участю старшокласників, студентів та всіх бажаючих ознайомитися із можливостями працевлаштування в регіоні. У заході взяли участь представники обласної, місцевої влади, обласного об’єднання організацій роботодавців, обласної служби зайнятості, профспілки, регіональної ради підприємців області та громадські організації.

На День кар’єри ЄС також завітала делегація міжнародної компанії APTIV PLC – найбільший виробник автокомпонентів у світі. Директор з питань розвитку виробництва компанії в Європі, Центральній Азії та Африці Луїс Фігуейредо наголосив, що піклуючись про молодь, її подальше працевлаштування закладається фундамент того, що саме на Черкащині створюється належне середовище для приваблення міжнародного бізнесу. А компанія саме шукує таке сприятливе середовище для розвитку бізнесу в Україні.

У рамках Дня кар’єри діяли локації у форматі виставок представлені роботодавцями та навчальними закладами м. Черкас. Всі бажаючі ознайомилися із сучасними реальними можливостями підприємців Черкащини, дізналися умови вступу до відповідних навчальних закладів, спеціальності та напрямки підготовки, які можна отримати у закладі, ознайомилися з ситуацією на ринку праці Черкащини.

 

Звертаючись до молоді директор Обласного Центру зайнятості Григорій Дендемарченко зауважив, що будувати свою кар’єру необхідно на Батьківщині, а служба зайнятості, у свою чергу, подбає про становлення особистості як висококваліфікованого фахівця, допоможе обрати професійний шлях або здобути нову професію, підвищити кваліфікацію, підібрати роботу відповідно до покликання, професійних зацікавлень та уподобань.

- У наш час необхідно швидко адаптуватися до сучасних вимог ринку праці, здобувати нові знання, розвиватися, не зупинятися на досягнутому і невтомно рухатися вперед. За що б ви не взялися, головне – будьте віддані своїй справі до кінця. Не обов’язково досягати якогось зоряного успіху, головне бути чесним перед самим собою в обраній професії та робити те, що любите і любити те, що робите, - закликав пан Дендемарченко.

Водночас на заході діяла панельна дискусія «Найкращі професії сьогодення: чому варто інвестувати час зараз», в якій взяла участь директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак. Також функціонував дискусійний майданчик «Дигіталізація в моїй професії: нові перспективи чи проблеми на ринку майбутнього». Учасники заходів обговорили основні виклики, що існують сьогодні на ринку праці Черкащини та шляхи їх вирішення, визначили взаємні орієнтири щодо співпраці влади, освіти, бізнесу, громадських організацій для досягнення європейських стандартів ринку праці та підготовки фахівців для потреб регіону.

Як обрати майбутній фах, успішно працевлаштуватися на перше робоче місце, побудувати кар’єру – на ці та багато інших різноманітних питань з професійної діяльності знайшли відповіді понад 200 молодих людей, які скористалися послугами Профорієнтаційного майданчику. У ході його роботи проводилася експрес-діагностика щодо визначення власних професійних намірів на безкоштовних Інтернет-платформах державної служби зайнятості "Профорієнтація та розвиток кар’єри" та "Моя професія: консультаційна мережа". Тестування пройшли 185 осіб.

 

За інформацією відділу інформаційної роботи ОЦЗ

Коментарі

Вгору