На Черкащині відкрили дитячий хаб “Долоньки”

21 грудня 2019, 10:03

Хаб для дітей із малозабезпечених і неповних сімей відкрили у приміщенні сільської бібліотеки села Попівка Черкаської області 18 грудня.

Для дитячого хабу у бібліотеці відремонтували кімнату. Сюди привезли м’які ігрові модулі, крісла, бульбашкову колону, сенсорні кульки, ноутбук, проєктор і стіл для малювання піском. Відтепер тут функціонує зона для арт-терапії, сенсорний куточок, місце для групових і індивідуальних занять з психологом.

Волонтери та психологи допоможуть дітям знайти гармонію з навколишнім світом, відновити душевну рівновагу та зміцнити нервову систему. А ще дітлахів будуть навчати англійської мови та Біблії. Також тут проводитимуться консультативні та юридичні бесіди з батьками. Хаб зробили у межах мікрогранту від МХП, переможець на реалізацію цього проєкту отримав 100 тисяч гривень.

Начальниця відділу освіти, соціального обслуговування й захисту населення водяницької ОТГ Валентина Кваша розповіла, що у селі Попівка немає школи і категорійним дітям нема де розвиватися, тому в неї виникла ідея створення такого хабу й разом із колегами вони написали грант.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору