На Черкащині відбувся “Кубок патріотів” серед ветеранів АТО та ООС

14 березня 2020, 11:04

Днями на Маньківщині відбулися змагання з міні-футболу "Кубок патріотів". Учасниками турніру були команди ветеранів АТО та ООС з Маньківського, Тальнівського та Звенигородського районів.

Ветерани говорять, що подібні заходи - це можливість не лише поспілкуватись з побратимами у невимушеній атмосфері та активно відпочити, а й певний реабілітаційний ефект для тих хлопців, які нещодавно повернулись додому.

- Я вважаю, що спорт - це найкраща реабілітація як психологічна, так і фізична для ветеранів. Через спорт їм значно легше адаптуватися у буденному житті та знайти своє місце, - розповів ветеран Андрій Іваненко.

Початок турніру розпочався з урочистого шикування та вшанування загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Володарями цьогорічного перехідного "Кубку патріотів" стала команда АТОвців із Маньківщини. Друге місце завоювали гравці Звенигородщини, третє - посіла команда Тальнівщини.

Організатором турніру виступив член ради ВО "ЧЕРКАЩАНИ" Микола Северин. Анатолій Риженко, представник об'єднання на Маньківщині, прокоментував, що їм вдалося досягти головної мети - об'єднати воїнів та молодь навколо важливих життєвих питань.

- Змагання, які цього року ми символічно поєднали з днем визволення Маньківщини, довели, що сучасні воїни гідні своїх нащадків, - зазначив Анатолій Риженко.

Коментарі

Вгору