На Черкащині відбудеться фестиваль меду (фото)

30 травня 2019, 19:11

Робочою датою для проведення на Корсуньщині першого в історії цього краю медового фестивалю всеукраїнського рівня вже названо 20-ті числа серпня. Про це журналістам черкаських ЗМІ повідомили під час прес-туру до Моринської ОТГ, організованого черкаським обласним Центром місцевого самоврядування за підтримки „U-lead з Європою“.

Локацією фестивалю меду скоріше за все стане табір Всеукраїнської громадської організації Єкологічна ліга, який розташований у мальовничій та екологічно чистій місцині в межах території Моринської ОТГ у селі Виграїв.

Фестиваль планують зробити традиційним та проводити під час саме святкування Медового спасу.

Як зазначають у громаді, у межах фестивалю відбудеться конференція Спілки пасічників України, виставка-продаж меду всіх можливих сортів, кулінарних, лікувальних та мистецьких виробів із меду, продуктів бджолярства, тощо.

На Черкащині відбудеться фестиваль меду (фото)

У межах фестивалю "Спас медовий" також мають відбутись змістовні майстер- класи з розпису медових пряників. До того ж, відвідувачі матимуть можливість протестувати на собі методи лікування бджолами та пройти сеанси апі-терапії.

Проводячи аналіз потенційних можливостей найкомпактнішої на Черкащині Моринської ОТГ ( у межах підготовки Стратегії її розвитку), було виявлено кілька особливостей громади, які вигідно вирізняють її серед інших. По- перше і головне — в цій ОТГ відсутні шкідливі промислові виробництва, а це позитивно впливає на екологію та дозволяє активно розвивати зелений туризм. По- друге, тут проживають представники районної Спілки бджолярів, а місцевий мед має великий попит і за межами регіону. За ним приїздять за сто кілометрів навіть кияни. Тому, в рамках стратегії розвитку громади і окремих напрямів бізнесу, було прийнято рішення підтримати медову галузь і популяризувати її через проведення масштабного фестивалю.

Коментарі

Вгору