На Черкащині відбудеться фестиваль фарб і танців

16 травня 2019, 21:47

На Черкащині відбудеться фестиваль фарб і танців

1 та 2 червня в Умані пройде справжня битва фарб та танців на фестивалі «HOLI DANCE UMAN 2019», повідомляє "Громадське: Умань".

Фестиваль буде проходити четвертий рік поспіль. На центральному стадіоні міста збереться молодь з усієї країни.

- Уперше ми провели фестиваль у 2016 році. Тоді його відвідало близько 1 500 гостей та 5 танцювальних колективів. Але з кожним роком масштабність заходу росте. Нині вже зареєструвалося більше, ніж 40 танцювальних колективів. Очікуємо, що й кількість відвідувачів зросте мінімум втричі, – розповідають організатори фестивалю.

На Черкащині відбудеться фестиваль фарб і танців

У програмі заходу: битва фарб, 8 розважальних локацій, флешмоби, свято морозива «Ласунка», виступи dance-колективів і зіркових хореографів, подарунки, розіграші, дитячі атракціони, фотозони та дискотека під відкритим небом від кращих DJ країни.

Для кольорової битви буде використана суха фарба холі. Вона виготовлена на основі трав і натуральних харчових барвників. Фарба не нешкідлива та має антисептичну дію.

На Черкащині відбудеться фестиваль фарб і танців

Фарба легко змивається з волосся і шкіри, одяг доведеться випрати кілька разів. У будь-якому випадку, радимо надягати старі речі, це єдина вечірка, на яку не потрібно вбиратися, – додають організатори.

Квитки на фестиваль обмінюватимуться на пакет фарби в день проведення заходу. Купувати квитки краще заздалегідь. У день фестивалю фарба оплачується окремо від білету на вхід.

Читайте такожЧеркащан запрошують на фестиваль “Спас Медовий”.

Коментарі

Вгору