На Черкащині стартували місцеві вибори

25 жовтня 2020, 10:35

фото тематичне

Станом на 8:00 на Черкащині усі 1086 дільниць розпочали свою роботу вчасно та відзвітували про відкриття. На цю годину значних правопорушень не зафіксовано.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП України в Черкаській області.

За повідомленням Громадської мережі "ОПОРА" після двох годин роботи дільниць від спостерігачів в регіоні поки не надходили повідомлення про значні інциденти чи порушення виборчого законодавства. Також не надходили подібні повідомлення і від інших учасників виборчого процесу.

У Черкасах подекуди на дільницях утворюються черги через те, що в приміщення впускають обмежену кількість виборців, аби забезпечити дотримання соціальної дистанції.

Водночас виконавчий комітет Золотоніської міської ради повідомляє, що всі дільниці в межах майбутньої Золотоніської ОТГ запрацювали. Проте на двох дільницях 710885 (школа № 1), 710878 (школа № 3) спостерігаються невеликі черги.

Голова Смілянської РДА Валерія Бандурко також інформує про своєчасне відкриття виборчих дільниць на Смілянщині.

Наразі 1251 поліцейський несе службу по охороні публічної безпеки та порядку на виборчих дільницях і контролюють оперативну обстановку в день місцевих виборів.

До охорони громадського порядку під час виборчого процесу задіяні також військовослужбовці Національної гвардії України, працівники патрульної поліції та ДСНС.

Крім того, за перебігом дня голосування можна слідкувати на цій фейсбук-сторінці, або ж на офіційному сайті Громадської мережі "ОПОРА" https://www.oporaua.org/.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору