На Черкащині ремонтують дорогу міжнародного значення

05 квітня 2019, 18:26

На Черкащині ремонтують дорогу міжнародного значення

Триває ремонт автодороги міжнародного значення М-05 Київ-Одеса у Жашківському районі.

Тривають роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-05 Київ-Одеса на ділянці км 143+028 – км 152+918. Підрядною організацією продовжуються роботи із розбирання старого асфальтобетонного покриття та регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу за допомогою холодного ресайклінгу із застосуванням бітумної емульсії та цементу ресайклером.

На Черкащині ремонтують дорогу міжнародного значення

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, поточний середній ремонт ділянки автодороги М-05, протяжністю майже 9,9 км, буде проведено у Жашківському районі від кордону з Київською областю і до закінчення міста Жашків у напрямку Умані.

Ремонтні роботи розпочалися із правого проїзду автодороги М-05 Київ-Одеса. На час проведення ремонтних робіт рух транспорту правим проїздом перекрито, і відбувається по лівому проїзду у реверсному режимі.
Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

На Черкащині ремонтують дорогу міжнародного значення

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Читайте також: На площі Богдана Хмельницького обіцяють встановити лавочки.

 

Коментарі

Вгору