На Черкащині психічнохворий чоловік зарубав бабусю сокирою

13 лютого 2019, 19:05

Чоловік, який зарубав бабусю сокирою, психічнохворийУ Золотоніському міськрайонному суді вирішується питання про застосування примусових заходів медичного характеру відносно чоловіка, який ще у листопаді 2018 року на грунті раптово виниклих неприязних відносин наніс бабусі, з якою проживав в одному будинку, кілька ударів сокирою в голову. Унаслідок чого потерпіла померла на місці.

Слідчим відділом Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення суспільно-небезпечного діяння, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, а саме умисне вбивство.

У ході досудового розслідування встановлено, що чоловік під час вчинення злочину, у зв’язку із розладами психіки не усвідомлював свої дії, не міг ними керувати та потребує застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді поміщення до психіатричного закладу з суворим типом нагляду.

На цей час досудове розслідування завершено, клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру направлено до Золотоніського міськрайонного суду для розгляду по суті.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури

Вгору