На Черкащині припинила роботу найбільша грибна ферма в Україні

07 липня 2023, 21:12

Компанія “Верес”, яка спеціалізується на виробництві плодоовочевої консервації з липня 2023 припинила грибне і компостне виробництво на своїй фермі в Каневі Черкаської області (ЗАТ  “Укршампіньйон”), пише Канівчанка.

Підприємство працювало з червня 2000 року. Згідно з повідомленням, всі виробничі процеси на цьому підприємстві вже припинені, а обладнання законсервовано. Про подальшу долю ферми і компостного виробництва в компанії нічого не повідомили.

Повідомляється, що протягом останнього часу, “Верес” намагався знайти орендаря і зберегти виробництво, але безуспішно. Грибна ферма "Верес" складається з 36 камер вирощування печериць, площа кожної камери 700 м. Це робить її найбільшою в Україні. На піку свого розквіту ферма давала 450 тонн продукції на місяць. Компостне виробництво компанії складало до 3500 тонн компосту Ф2 на місяць.

Більша частина вирощених печериць використовувалася компанією для потреб власного консервного цеху, але через закриття ферми, можливо, виробництво маринованих грибів також доведеться зупинити. Найімовірнішою причиною закриття ферми стала її збитковість. В компанії працювало більше 200 людей, яким тепер портібно шукати нову роботу.

Станом на 4 липня 2023 року ЗАТ «Укршампіньйон» припинив свою діяльність. Підприємство пропрацювало 23 роки і один місяць.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Олена :

Мабуть причина в тому ,що власник підприемства Новінський не бачить себе з Украіною!

Олексій :

Так, вони крім того що закрилися, ще й постачальників кинули на гроші.

Вгору