На Черкащині провели тиждень безпеки дорожнього руху

28 листопада 2019, 22:31

Із 11 до 17 листопада в Україні проходив другий етап 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН. До участі у ньому долучились Служба автомобільних доріг у Черкаській області та підрядні організації, які здійснюють експлуатаційне утримання автошляхів державного значення Черкащини.

Впродовж тижня безпеки фахівці Служби автомобільних доріг у Черкаській області провели низку заходів для покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

Зокрема, провели перевірки доріг у межах навчальних закладів, шкіл, дитячих садків на їх відповідність схемам організації дорожнього руху – 5 об’єктів; перевірено місця концентрації ДТП, наявність попереджувальних дорожніх знаків та інформаційних панно. Перевірили ділянки з підвищеною аварійністю, де встановлені попереджувальні дорожні знаки та інформаційні панно, 4 з них відновили.

Крім того, до належного санітарного стану привели 23 зупинки громадського транспорту, 26 автопавільйонів та 21 елемент санітарного облаштування.

Також цьогоріч для покращення безпеки руху автодорогами державного значення поновили дорожню розмітку на 403 км автодоріг державного значення, встановили та замінили 1691 дорожній знак, влаштували та відремонтували 5041 м бар’єрного огородження, поновили дорожню розмітку на 76 пішохідних переходах, ліквідовали аварійну ямковість на дорожньому покритті загальною площею понад 518 тис. кв. м.

За інформацією САД області

Коментарі

Вгору