На Черкащині прокуратура повернула державі землі водного фонду на 27 млн грн

13 березня 2026, 16:55

На Черкащині за позовом прокурора у власність держави вдалося повернути дві суміжні земельні ділянки водного фонду загальною площею майже 1,4 тис. га.

Прокурором в суді доведено, що ці землі раніше були сформовані та використовувалися для рибогосподарських потреб. На спірних ділянках також розташовані гідротехнічні споруди, які є державним майном і не підлягають приватизації.

Крім того, зазначені земельні ділянки фактично є частиною водного об’єкта загальнодержавного значення – Кременчуцького водосховища на річці Дніпро. Відповідно до вимог земельного законодавства такі землі можуть перебувати виключно у державній власності.

Вони розташовані поблизу озера Глибоке та урочища Копійка.

Суд погодився з доводами прокурора та ухвалив рішення про повернення цих земель у власність держави.

Нормативна грошова оцінка землі становить 27 млн грн.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору