“Усі будуть у виграші, якщо ми обиратимемо українське”: на Черкащині стартувала програма “Національний кешбек”

14 жовтня 2024, 16:32

Після тестування в Україні з 11 жовтня офіційно стартувала програма “Національний кешбек”. Відповідно до неї, громадяни отримуватимуть компенсацію 10% вартості куплених ними українських товарів.

Начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець повідомив, що в області наразі до програми доєдналися 41 виробник, 8 аптечних мереж та 4 мережі АЗС, а також 22 торговельні мережі.

- Із 11 жовтня стартувала програма “Національний кешбек”. До цього випробовувалися її бета-версія. Головний посил програми - “Купуй українське”. Вигода полягає в тому, що споживач отримує кешбек у вигляді 10% від купівлі продуктів, виготовлених в Україні. Потім кешбек можна витратити на медичні чи комунальні послуги, задонатити на ЗСУ або придбати військові облігації тощо. Сьогодні до програми доєдналися дуже багато і національних виробників, і наших великих мереж роздрібної торгівлі. Усі будуть у виграші, якщо ми обиратимемо українське. Сьогодні будь-яке виробництво може приєднатися до програми “Національний кешбек”, - зазначив Ігор Табурець.

Директор ПРАТ “Юрія” Віталій Пустовіт розповідає, що підприємство одним із перших в області долучилося до програми “Національний кешбек”. Усі продукти, які є в асортименті виробника, будуть промарковані відповідними знаками “Зроблено в Україні”. 

- Дуже приємно, що на рівні держави запустили таку програму. Вона дає змогу збільшити попит серед покупців саме на продукцію, яка зроблена в нашій країні. Це сприятиме тому, що зростуть об’єми реалізації, а відповідно збільшиться кількість робочих місць, підприємство буде розвиватися, створювати нову продукцію та продовжувати платити податки, - говорить Віталій Пустовіт.

Представник однієї з торгівельних мереж Черкас Сергій Гладун розповідає, що на полицях магазинів мережі вже можна знайти продукти з позначками “Зроблено в Україні”.

- Наша компанія є соціально орієнтованою, зараз держава дала можливість нам розширити контингент покупців шляхом надання кешбеку. Я вважаю, що це вагома допомога людям на сьогодні, а розвиток цієї програми призведе до збільшення обсягів продажів і виробництва продукції в Україні. Відповідно, збільшиться й розмір податків, які надходитимуть до державного бюджету. Уже зараз на полицях наших магазинів можна побачити продукти з відповідним маркуванням, які входять до програми “Національний кешбек”, також ми плануємо зробити навігацію, яка допоможе швидше знаходити ці товари, - каже Сергій Гладун.

Відкрив картку програми “Національний кешбек” і студент Дмитро Белясник із Черкас. Каже - це зайняло менше ніж 5 хвилин.

- Від початку жовтня я почав користуватися різними бонусними програмами, дізнався також про “Національний кешбек”. Так виходить заощаджувати кошти. Долучитися до програми “Національний кешбек” - неважко. Я зареєстрував картку в додатку “Приват24”, це зайняло менше ніж 5 хвилин. Зараз з’явилася додаткова мотивація купувати українську продукцію, якість цих товарів також завжди хороша, тому жодних скарг не маю, - розповідає хлопець. 

Кешбек Дмитро планує витрачати на поповнення мобільного рахунку та допомогу ЗСУ. 

- Для студентів та загалом людей, які звикли заощаджувати, така акція є актуальна. Якщо поєднувати кілька бонусних програм та купувати товари зі знижками - можна зекономити доволі непогану суму, - додає студент.

Нагадаємо, що отримані в межах кешбека кошти можна буде витратити на послуги – медичні, комунальні, спорт, кіно, квитки на потяг та інші. Або задонатити на ЗСУ чи купити військові облігації. Максимальний обсяг кешбека – 3 тис. грн за місяць. Кешбек надаватиметься на товари українського виробництва, зокрема ліки і медичні вироби.

Щоб отримувати кешбек, громадянину необхідно відкрити спеціальний рахунок та отримати віртуальну або фізичну карту в своєму банку або в додатку. Дати згоду на передачу даних про транзакції при купівлі товарів з вибраних карток. І далі в мобільному застосунку Дія обрати послугу “Національний кешбек”.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору