На Черкащині посеред вулиці невідомий застрелив собаку

17 грудня 2018, 21:38

На Черкащині посеред вулиці невідомий застрелив собаку

У Ватутіному посеред вулиці невідомий вистрелив у голову собаці, який гуляв разом зі своїм господарем. Потому – сів у свою автівку й поїхав далі. Про це розповіла господарка чотирилапого Світлана, повідомляє "ВІККА".

Інцидент трапився, коли чоловік Світлани разом із домашнім улюбленцем повертався додому. Вів у руці велосипед, пес біг поруч, по узбіччю.

На Черкащині посеред вулиці невідомий застрелив собаку

- Їх обігнала біла легкова машина, затрималася кілька метрів далі, – розповідає жінка. – З авто вийшов незнайомий чоловік з рушницею і вистрелив у собаку.

Господарка чотирилапого Світлана переймається за долю інших ватутінських чотирилапих, адже у місті вже понад півроку діють догхантери, які труять і знущаються над тваринами.

Сергій сказав:

Я не знаю, як там у Ватутіному, а по Звенигородці пройти не можна із-за бродячих собак. Так, вони чіповані, стерилізовані і т.д. і т.п. Але це не значить, що вони не кидаються на людей. На мого сина напало декілька бродячих собак на вулиці Кримського (самісінький центр міста), повністю порвали штани і куртку. Дитина злякана, добре, що хоч не покусали. Тож я не бачу виходу, окрім ізоляції цих тварин, чи їх реального фізичного знищення. Коли з однієї сторони тічка бродячих собак, а з іншої здоровя дитини, то вибачте, про яку толерантність у цьому питання можна говорити? На притулок у міста грошей немає, тож люди і боряться, як можуть. Може у того чоловіка з автівки теж подібна ситуація?

Анна сказав:

То чому він застрелив собаку іншої людини? Бо злий? А якщо Вашого сина вдарить однокласник, то вине будете розбиратися, а також застрелите його? Ну а що? Батьки тим хлопчиком не займаються, на шкільного психолога грошей немає і т.д.
Це не вирішить питання. На рушницю та патрони гроші є, а на притулок та стерилізацію (після якої не буде тічки) немає.
І знову так, а де ж взялися всі бродячі собаки? Інопланетяни підкинули? Чи Ви та Ваші друзі/ знайомі/ сусіди награлися живою іграшкою і викинули на вулицю?
Зверніться до міського голови, організуйте громаду і робіть щось із цим. А не вимішайте свою агресі, проблеми та комплекси на бідних тваринах.
Я подивилася б, якби Вас викинули отак на вулицю. Чи бомжів теж розстрілювати прямо на вулиці як асоціальні елементи з девіантною поведінкою?

Анна сказав:

Але в даному випадку, застрелено не бродячу собачку,а домашню безвини і причини,бажаю цьому вир…у такої ж собачої смерті.

Василь сказав:

В по чому видно що це не бродяча собака?

Анонім сказав:

Собака мала ошийник,чорний, грубий.Якщо звернути увагу, колір шерсті на шиї білий. Тому я вважаю важко було не побачити ошийника. До того ж всього хазяїн знаходився кілька метрів від собаки.
І взагалі як можна вистрілити в собаку на очах у людини.

Світлана сказав:

Читаючи коментарі, важко повірити в те що люди дожилися до того що маємо бути толерантними що до вбивства безпритульних тварин ??. Схаменіться, що ви пишете !!! Давайте не будемо деградувати!!!
Питання : звідки взялися на вулиці безпритульні тварини, хто в цьому винен??.
Та самі ж люди у цьому винні. Проблему потрібно вирішувати,а не позбуватися проблеми способом вбивства. Збиратися громадою і йти у міську раду та далі, і не один раз.. а до тих пір, поки питання не вирішиться. А не брати в руки рушницю і потім писати що захищають своїх дітей,щоб їх не покусали.. Які круті богатирі!. Такі “люди” і дітей своїх так виховують, і потім вони виходять у суспільство і нищать інших людей і так само тварин. Сьогодні стріляють в собак,а завтра будуть стріляти в людей..
Така в нас і країна, Україна наша,бо люди самі створюють таку країну. Люблять тільки себе. А потім галасують що безпорядок!. Немає життя.., виїзджають масово з країни..
Вся проблема в самих же людях!!!.
Ні в одній цивілізованій країні не вирішують так питання безпритульних тварин, щоб їх вбивати. Це ганьба !

Світлана сказав:

Ніхто не має права стріляти в тварину, навіть в безпритульну.

Світлана сказав:

Ніхто не має права стріляти у тварину, навіть у безпритульну.

Сергій сказав:

Як на мене, Анна, Ви демагог. Висмикуєте з контексту й “давите” на жалість. Мені, як і будь-якій нормальній людині при здоровому глузді, життя, здоровя і безпека моєї дитини (чи чиєїсь дитини) набагато більш важливіше, ніж всі собаки на світі. І до речі, ні я, ні мої друзі/близькі/знайомі собачок на смітник не викидаємо. А щодо “однокласників і бомжів”, ну то Ви ж не рівняйте людину (навіть з девіантною асоціальною поведінкою) і тварину.

Анонім сказав:

Шановний,Сергію. Якщо Ваші друзі, Ви написали,не викидають собачок на смітник. Беріть значить своїх друзів,колективно забирайтеся( думаю в місті багато людей підтримає цю ідею) і звертайтеся до міського голови, і робіть це не раз, а щоб був якийсь результат. Тоді Ваша дитина буде в безпеці, так як Ви того хотіли.
Я вважаю що це краще, ніж бігати з рушницею по місті і холоднокровно вбивати звірів. ( А до того ж, Ваша дитина буде за цим всим спостерігати, як знужцяюця над звірями).

Анонім сказав:

Шановний, Сергію. Прочитайте, будь-ласка дуже уважно те що написано у статті. Собака у яку вистрілив незнайомий чоловік, не була безпритульною. Мала нашийник і поруч був господар собаки.

Вгору