На Черкащині посадовець незаконно зареєструвала земельну ділянку вартістю майже 65 млн грн

06 грудня 2018, 10:07

На Черкащині посадовець незаконно зареєструвала земельну ділянку вартістю майже 65 млн грн

Правоохоронці викрили 42-річну жінку, яка обіймаючи посаду державного реєстратора відділу з питань державної реєстрації однієї із сільських рад Уманського району, незаконно здійснила державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно на земельну ділянку сільськогосподарського призначення, загальною площею 16 га, вартістю майже 65 млн грн.

За вказаним фактом, на підставі зібраних доказів, 4 грудня 2018 року Уманською місцевою прокуратурою жінці було повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365-2 (зловживання своїми повноваженнями державним реєстратором з метою отримання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним правам та інтересам) Кримінального кодексу України.

На цей час вживаються заходи щодо своєчасного завершення досудового розслідування в кримінальному провадженні та прийняття рішення відповідно до вимог чинного законодавства.

Санкція ч. 3 ст. 365-2 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна або без такої.

За інформацією прес-служби Уманської місцевої прокуратури

Вгору