На Черкащині поліцейські вчили школярів протидіяти “секстингу” (фото)

22 вересня 2019, 08:03

З уроками правового характеру до чигиринських навчальних закладів завітали правоохоронці з місцевого відділення поліції.

З метою запобігання та протидії булінгу у рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, дільничним офіцером Чигиринського відділення поліції Світланою Поліщук та керівником Чигиринського бюро правової допомоги Іриною Поліщук спільно із провідним спеціалістом Чигиринського відділу державної виконавчої служби ГТУЮ в Черкаській області Єгором Нечистенком було проведено  правові уроки для студентів І та ІІ курсу ВСП «Чигиринський економіко-правововий коледж» на тему «STOP SEXтинг». 

Під час зустрічей було акцентовано увагу на визначенні поняття «булінгу» та «секстингу», а також причини їхнього виникнення. Під час зустрічей було роз’яснено алгоритм протидії булінгу і секстингу та шляхи боротьби із ними. 

Довідково.

Секстінг (англ.sexting) — пересилання особистих фотографій, повідомлень інтимного змісту за допомогою сучасних засобів зв'язку: cтільникових телефонів, електронної пошти, соціальних інтернет-мереж.

За інформацією прес-служби ГУНП в Черкаській області

Коментарі

Черкассы сказав:

такого бреда не слышал еще это ж надо такие тупые названия придумать и их учат они и так с 12 лет со. сут и т далее

Вгору