На Черкащині хочуть оголосити надзвичайну ситуацію

23 березня 2020, 12:30

Сьогодні комісія з питань ТЕБ та НС ситуацію на Черкащині класифікувала як медико-біологічну надзвичайну ситуацію природного характеру.

Про це повідомив на своїй сторінці у "Фейсбук" Голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний.Під час засідання комісії пропонувалось передбачити виділення коштів на виплату премій, стимулюючих виплат за складність роботи працівників соціальної сфери, які безпосередньо мають контакт і надають послуги громадянам позилого віку, особам із інвалідністю та іншим, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Згідно з рішенням комісії до окремого розпорядження необхідно перевести територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту Черкащини в режим надзвичайної ситуації.

Окрім цього, згідно пропозицій комсії, у Черкаській області обмежать на період карантину доступ відвідувачів до поліклінік, лікувальних закладів. Органи місцевого самоврядування повинні забезпечити підвезення працівників соціальної сфери до робочих місць та забезпечити їх засобами захисту.

- Тож тепер, окрім уже відомих для черкащан заходів карантину, будуть й інші обмеження. Зокрема, необхідно перевести територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту Черкащини в режим надзвичайної ситуації, обмежити на період карантину доступ відвідувачів до поліклінік, лікувальних закладів тощо,- зазначив пан Підгорний.

Рішенням комісії також була пропозиція виділення додаткових коштів на фінансування заходів спрямованих на протидію поширенню інфекції. Департамент фінансів Черкаської ОДА повинен забезпечити здійснення доплат працівникам, які будуть задіяні в обслуговуванні підопічних інтернатних установ чи закладів.

Окрім цього персоналу зобов'язані забезпечити видатки на харчування під час перебування в карантинних умовах.

- Цілий ряд заходів мають вжити департаменти й управління ОДА, голови РДА, районних рад, виконкомів міст обласного значення та ОТГ. Ситуація в Черкаській області під контролем, - підсумував очільник облради.

Для введення надзвичайної ситуації в місті постанову повинен підтримати Кабінет Міністрів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору