На Черкащині чоловік заборгував понад 20 тисяч гривень аліментів

03 грудня 2018, 11:44

На Черкащині чоловік заборгував понад 20 тисяч гривень аліментів

У Золотоноші 32-річний чоловік, який не надав жодної матеріальної допомоги на утримання сина, заборгував 23 тисячі гривень аліментів.

У ході досудового розслідування було встановлено, що 32-річний чоловік має одного неповнолітнього сина. Згідно виконавчого листа Золотоніського міськрайоного суду Черкаської області він зобов’язаний сплачувати аліменти на утримання сина, в твердій грошовій сумі в розмірі 500 грн щомісячно до досягнення дитиною повноліття. Однак, чоловік, діючи умисно, злісно ухиляється від сплати  аліментів, не надав жодної матеріальної допомоги на утримання сина. У результаті цього заборгованість з аліментів на утримання неповнолітньої дитини становить 23 тисячі гривень.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження, передбачене ч. 1 ст. 164 КК України, а саме злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів).

Чоловіку загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арешту на строк до трьох місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору